בניית אתרים במערכת תוכן מובילה-וורדפרס

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולארי ביותר, ואין ספק שאם העסק שלך לא ממוקם בין התוצאות הראשונות למילות המפתח הרלוונטיות אליך- משמע אתה לא קיים. בניית אתרים מחייבת התאמה לגוגל.
גוגל מעניקה דירוג לכל אתר והצלחתו של אתר על פני המתחרים שלו, נמדדת במיקום בתוצאות החיפוש שגוגל נותן לו. אתרים שמקבלים דירוגים גבוהים יופיעו בראש תוצאות החיפוש בדפים הראשונים, ואליו שאינם מקבלים דירוגים גבוהים מספיק, משובצים בעמוד השני והלאה. התעלמות ממיקומך בגוגל היא בעצם ויתור על קהל יעד עצום של לקוחות פוטנציאליים שיגיע למתחרים. אם כך, נשאלת בעצם השאלה איך אנחנו יכולים להשפיע על המיקום שלנו בגוגל, והתשובה מתחילה בראש ובראשונה בבניית אתר מותאם למנועי החיפוש שעבר אופטימיזציה, ומותאם לקידום אתרים בגוגל.
מה הקשר בין בניית אתר וקידום אתר בגוגל
עוד בטרם החלטנו מה האסטרטגיה שאנו בוחרים כדי שהאתר שלנו יופיע בדף הראשון בגוגל, צריך לקבל החלטה על מערכת הניהול שעליה נבסס את האתר וכמה היא ידידותית עבור גוגל.
בחירת מערכת ניהול תוכן ידידותית עבור מנועי החיפוש, מקנה לנו יתרון מאוד משמעותי בכל מה שקשור לקידום האתר. קיימות מספר מערכות מובילות בתחום, אך הבולטת מבניהן היא מערכת ניהול וורדפרס. בעלי אתרים מתחומים שונים ומגוונים בוחרים דווקא בוורדפרס כיוון שיש לה יתרונות מובהקים במיוחד בהיבט של קידום אתרים. וורדפרס היא מערכת תוכן שגוגל מעניק לה דירוג גבוה כיוון שהיא מסודרת ונקיה יחסית. גוגל מסווג אותה כמערכת שמתעדכנת לעיתים תכופות, היא נוחה ויעילה לשימוש גם אם אין לך ידע מוקדם בתכנות או בשפת הקודים, וכל מה שקשור להטמעת תכנים לאתר ועדכונים הם הליך פשוט ביותר.
כל זאת בעצם מאפשר לבעל האתר לשמור על האתר מעודכן ולשפר אותו באופן שוטף על בסיס יומיומי- מה שגוגל מאוד מעריך ונותן לכך ביטוי בדירוג שהוא מעניק לאתר.
אז אם יש לך עסק ואתה מתעניין בבניית אתרים וקידום אתרים באינטרנט- צור אתנו קשר ונשמח להציע לך את המסלול הטוב ביותר עבורך