כתיבת מאמרים לקידום אתרים בגוגל

שוק כותבי התוכן הולך וגדל, במיוחד כאשר מדובר בכתיבת מאמרים למטרת קידום אתרים בגוגל, בנמצא יש מספר גדול של כותבי מאמרים המעניקים שירות זול בהיקפים גדולים, אך במידה ואתם מחפשים אחר תוכן זול, דל ולא איכותי, תאלצו לחפש במקום אחר. ראכטייק קידום אתרים עובדים עם כותבי תוכן ברמה אחרת, כאלו שמתעקשים ליצור תוכן איכותי ויצירתי, במיוחד עבור האתר שלכם. מנוע החיפוש גוגל דורש איכות ואינו מסתפק במילות שיווק ויח”צ עבור המוצרים השונים, מה שמחייב כל בעל אתר לאתר כותב תוכן איכותי שיספק לו מאמרים שיחד עם קידום האתר, יספקו לגולשים מידע ענייני הכתוב ברמה גבוהה אך בגובה העיניים.
מה הדרישות?
אומנם בעבר, מנוע החיפוש של גוגל דרש בעיקר כמות ולאו דווקא איכות, מה שהשתנה כיום בעקבות העדכון האחרון שנקרא “פנדה”. כעת גוגל שמים דגש על איכות התוכן וכן על ערך מוסף שהתוכן נותן לגולשים. אין ספק כי כיום מין ההכרח הוא ליצור תוכן איכותי יותר ולא רק הטמנת מילות מפתח שיווקיות. מאמר איכותי כולל שפה תקינה, הצגת שירותי החברה באופן חיובי, שיווק המוצרים השונים באופן מתוחכם, כך שהמאמר לא ייראה שיווקי וכן כאמור, הענקת ערך מוסף לגולש, מה שישכנע אותו להישאר באתר שלכם ולא ליצור חיפוש חדש. על הכותב לקרוא על התחום המבוקש לכתיבה, ללמוד את התחום וליצור מהמידע תוכן איכותי ומעניין.
מה אנחנו מציעים?
ראכטייק שיווק באינטרנט מציעה ללקוחותיה כתיבת תוכן שעומדת בכל הקריטריונים הגבוהים ביותר, הן עבור הגולשים והן עבור הקידום במנועי החיפוש. אצלנו לא מועסקים סטודנטים שמחפשים השלמת הכנסה, אלא כותבי תוכן שעוסקים בכתיבה בכל יום, בתור עיסוק מרכזי בחיים. נשמח לשוחח עמכם, להכיר את האתר שלכם או את העסק אותו אתם מעוניינים לקדם, כך שנוכל להציע לכם את התכנית הטובה ביותר לקידום יעיל שיניב עבורכם הרבה עבודה. כתיבת מאמרים לקידום אתרים היא צעד משמעותי עבורכם לשינוי אמיתי עבור העסק שלכם, אז כדאי שתתחילו כבר היום, כי כל יום שעובר בעולם האינטרנט הוא פספוס של הכנסות עבורכם.