אז למה ניהול תכנים כל כך חשוב לקידום ברשת?

ניהול תכנים הוא אחד מהפרמטרים העיקריים לקידום במנועי החיפוש, וצריך לתת עליו את הדעת במהלך שיווק העסק ומיתוגו. אנחנו נוהגים ליהנות מוויזואליות, וכשמקשרים זאת להקמת דפים עסקיים ואתרי אינטרנט, זה בא לידי ביטוי באמצעות תמונות, מדיה, צבעים ועיצוב גרפי. למרות הכמיהה לוויזואליות אטרקטיבית, אף דף עסקי או אתר אינטרנט לא יכול להתקיים רק בעזרת מראה חיצוני, וללא תכנים איכותיים ומעניינים.  כל דקה שהגולש מתעכב על דף עסקי ו/או אתר אינטרנט, יש לו משמעות גדולה ולכן צריך לנהל את התכנים באופן מקצועי לצד תמונות ועיצוב גרפי איכותי.
מנוע החיפוש גוגל מתוכנת כך שאין לו אפשרות לאנדקס דפים בהם יש אוסף אקלקטי ולא מאורגן של מילים. מנועי החיפוש הם אלו שדורשים תוכן איכותי שיגבר על המתחרים, בנוסף לקישורים איכותיים שיקשרו את הגולש לדפים או אתרים נוספים. התמונות והגרפיקה יעשו את שלהם כאשר ימשכו את תשומת ליבו של הגולש, אך לאחר דקה של צפייה, בלי תוכן איכותי ומעניין הגולש יפרוש מהדף העסקי או האתר. בתום סריקת התוכן, גוגל יוכל להבחין באיכות ולהחליט האם הוא מקדם את הדף/ האתר ושולח אותו למיקום רלוונטי, או האם הוא מוותר עליו.

איך מומלץ לכתוב את התוכן?

ניהול התוכן אמור להיות מותאם לקהלי יעד שונים ולהתחרות על תשומת ליבם. התוכן צריך להיות נוח לקריאה, אסתטי, בהיר, בשפה נעימה לאוזן שמדברת אל הגולש בגובה העיניים. חשוב לכתוב תוכן ענייני, קליט וקולח שיעביר את המסרים בצורה נעימה וקלילה. גוגל מאנדקס את הדפים ומוודא אם נעשו שינויים, האם התוכן הוא עדיין רלוונטי ואיכותי או שמא אין כל שינוי והאתר או הדף בעסקי תקוע באותו מצב. על כן, חשוב מאוד לנהל את התכנים וליצור ריענון באתר בתדירות גבוהה.
ניהול התוכן חייב להתבצע באופן מקצועי תוך מחשבה רב מהלכתית על מספר קריטריונים, שיכריעו את המיקום של העסק. כותבי התוכן שלנו עובדים ונושמים את המילה כבר שנים ארוכות, יש בידם ידע מקצועי ובר ניסיון, כך שיש להם אפשרות לספק פוסטים או מאמרים מאמרים שעומדים הן בדרישותיו של הגולש והן בדרישותיו של מנוע החיפוש גוגל. נשמח לכתוב לכם מאמרים בכל תחום אפשרי, לייעץ על נושאים, כותרות, מילות מפתח וכמות מומלצת.