קידום אורגני וממומן הם הבסיס לשיווק נכון ברשת. חקר שוק ופילוח נכון יחד עם ניהול ממוקד, יעיל ומכוון מטרה, יגדילו את חשיפת העסק שלך לקהלים הנכונים ויספקו לידים חדשים.
אנו מתמחים בכך! צרו אתנו קשר ויחד נצעד להצלחה.

קידום ממומן

פרסום ממומן בעיקרו הינו פרסום מודעות המופיעות לצד או מעל תוצאות החיפוש האורגני במנועי החיפוש. קמפיין ממומן, מקצועי, אפקטיבי ויעיל עשוי לחסוך לכם כסף רב ולקרב אתכם יחסית מהר להחזר ההשקעה (ROIׂׂ).
  • מחקר מילות מפתח – זיהוי מילות מפתח אטרקטיביות אשר נבחרות על בסיס התחום, הקמפיינים של המתחרים ובחינת תקציב הקמפיין.
  • מחקר מתחרים – מלבד למידת הצרכים של הלקוח, חשוב לחקור את המתחרים הישירים, ולוודא מול מי אנו מתחרים.
  • בניית מודעות – כתיבת מודעות ממומנות על ידי צוות הקופירייטרים שלנו המוכיחים את עצמם כל פעם מחדש.
  • ניהול קמפיין פרסום ממומן – הצלחה של קמפיין אינה ידועה מראש.  אין אפשרות לדעת אילו מודעות יהיו אפקטיביות יותר ואילו פחות, ולכן מרבית הקמפיינים מתבססים על שיטה של ניסוי וטעייה. 

קידום אורגני

קידום אורגני הוא קידום על ידי פרסום לא ממומן באינטרנט. קידום ארוך טווח, מוצלח ואפקטיבי אשר התוצאות שלו אינן מידיות אלא באות לידי ביטוי בטווח הארוך בלבד – אך ההצלחה שווה את כל הציפייה. אנו לעולם לא נבטיח לכם דברים שלא נוכל לעמוד בהם, ולכן בקידום אורגני לא נוכל להעריך את משך העבודה לפני שנכיר את העסק שלכם, נחקור אותו, נבצע מחקר מתחרים ונזהה את נקודות החולשה והחוזקה של כל מתחרה. חלק מפעולות הקידום:

מחקר שוק ומתחרים

חקר מתחרים מעמיק ופילוח שוק נועד להגדיר במדויק את יעדי השיווק טרם תחילת הקמפיין הפרסומי על מנת להשיג תוצאות איכותיות, ממוקדות ואפקטיביות.

אופטימיזציה

תהליך האופטימיזציה בנוי משלושה רבדים עיקריים – ניתוח, הטמעה, מעקב. בשלב זה מתבצע אפיון יסודי הכולל אפיון קהל היעד, בדיקת מבנה ובחינת התוכן. 

חקר מילות/ ביטויי מפתח

מיפוי ביטויי מפתח ומחקר מילות מפתח נועד לקביעת מערך הקידום האורגני. אנו מציעים מחקר מקצועי באמצעות כלים מתקדמים על פי פרמטרים מגוונים, במטרה להשיג מיקום גבוה ורלוונטי בגוגל. 

שיווק ממוקד

שיווק ממוקד באינטרנט מביא לתוצאות איכותיות ומדויקות לאורך זמן, תורם לצמיחה והצלחת העסק, לתעבורת גולשים גבוהה ולעלייה ניכרת בהכנסות. דגש על תכנים איכותיים יחד עם ניהול ממוקד הם רק חלק מהקידום בו אנו נוקטים. יחד עם הלקוח נקבעת אסטרטגיה שיווקית מנצחת המבטיחה חשיפה מרבית, הנעת הגולשים לפעולה וגיוס לקוחות חדשים. אנו מאמינים כי הלקוח הוא שותף מלא בתהליך, ולכן אנו מנפיקים דוחות באופן קבוע, מתייעצים ומשתפים על פי הצורך.

ניהול קמפיינים

פייסבוק מאפשרת ללקוח לנהל דף עסקי ובעצם לעסוק בשיווק המוצר שלו דרכם. קהל הגולשים בפייסבוק הינו רבגוני וכולל גולשים צעירים ומבוגרים, בני נוער, סטודנטים, אנשי מקצוע וכמובן בעלי עסקים ומותגים. הדרך האפקטיבית והטובה ביותר לחשיפה בפייסבוק היא באמצעות קמפיין מודעות ממומנות, כאשר פייסבוק מציעה מערכת פרסום מעולה עם אפשרויות פילוח קהל ברמה הגבוהה והמעמיקה ביותר. בעת הפרסום בפייסבוק אתם משלמים רק על התוצאות, כלומר על הקלקות של הגולשים  ו/או על כל 1000 חשיפות של הגולשים למודעה. היכולת שלנו לפלח עד הרמה הפרטנית של מיהם הגולשים שיצפו במודעה, תורם רבות להצלחת הקמפיין והופך אותו ליעיל וממוקד וכמובן מוזיל עלויות מיותרות.
כל אחד יכול לפתוח קמפיין ממומן בפייסבוק, אנחנו מתמחים בכך!