קידום אתרים בגוגל היא מלאכה מורכבת

קידום אתרים בגוגל היא מלאכה מורכבת אשר כוללת מספר רב של פרמטרים: ניתוח שוק, בחירת מילות מפתח, שיבוץ מילות מפתח, הטמעת תכנים, הטמעת קישורים, טיפול בתגיות מטא, כותרות ועוד. לכל פרמטר יש את החשיבות שלו והתרומה שלו לקידום אתרים.
קידום אתרים- פרמטרים חשובים
כותרת העמוד ,שהיא אולי הפרמטר החשוב באתר, חייבת להכיל מילות מפתח רלוונטיות לאתר ולעמוד הספציפי אליו היא משויכת. כותרת העמוד מופיעה בראש הדפדפן שלכם, והיא זו שבעצם מתקשרת עם גוגל בשלב הראשון של ניתוח תוצאות החיפוש.פרמטר נוסף לא פחות חשוב הו תגיות המטא. תגיות אלו תפקידן בעצם לתאר את תוכנו של העמוד בתמצות עבור גוגל. הן בעצם מסייעות לגוגל לקבוע את דירוג האתר בתוצאות החיפוש.הפרמטר הבא הוא העיסוק בצפיפות מילות המפתח הקיימות בתכנים המוצגים באתר, ואלו שאמורים להיות מוטמעים. אחוז הצפיפות אמור לעמוד על יחס של 2-3% מסך הטקסט, וזאת כדי שישרת בצורה הטובה ביותר את עמוד האינטרנט שלכם. לדוגמא אם האתר שלכם עוסק בעיצוב עוגות ליום הולדת, הקפידו לשלב בטקסט האתר  צירופים רבים  ורלוונטיים ככל שניתן עם המילה “עוגות” ו-“מעוצבות”, בדרך זו גוגל בזמן שהוא סורק את האתר, יוכל לקשר בין העמוד באתר שלכם לשאילתות החיפוש של הגולשים.
ישנם פרמטרים נוספים שאותם נרחיב במאמר נוסף בתחום, אבל זכרו שקידום אתרים מקצועי וטיפול בכל הפרמטרים החשובים והפחות חשובים, ייזכו את האתר שלכם בנקודות זכות מבחינת גוגל וישפרו את הדירוג של האתר בתוצאות החיפוש.

Cutting-Edge-SEO-Services2