קידום אתר בגוגל- מה זה אומר?

האינטרנט הפך בשנים האחרונות בקרב הקהל לפעולה יומיומית בלתי נפרדת. ולכן, אם יש לך עסק חדש או עסק שקיים תקופה מסוימת, ואתה מתלבט איך להגיע לקהל יעד פוטנציאלי, מומלץ מאוד להקים אתר אינטרנט ולקדם אותו בגוגל. באמצעות קידום האתר בגוגל תוכל לחשוף את המותג שלך לקהל רחב ככל שניתן, ולהגדיל את ההכנסות משמעותית.
מנוע החיפוש-גוגל
מנוע החיפוש גוגל מאפשר לבעלי אתרים לרשום את האתר אליו, ולבצע קידום אתרים אורגני ו/או ממומן מול המתחרים מהתחום במגוון רחב של תחומים. בעיקרון כל אתר צריך לעבור מיתוג ואופטימיזציה שמתבססים על פילוח שוק, ניתוח ובחירת ביטויי מפתח לפיהם האתר יקודם בגוגל. קידום האתר בגוגל לפי אותם ביטויי מפתח בעצם מתווך בין הגולשים לבין האתר. גוגל מדרג את האתרים אשר רשומים אליו מידי יום ונותן להם ניקוד/ שדרוג שנמדד לפי הקריטריונים הבאים: התאמת האתר לדרישות של גוגל, היותו אתר רספונסיבי, טיפול בתגיות, הטמעת תכנים עשירים ומותאמים לקידום אתרים, קישורים פנימיים וחיצוניים וכו’.
זו הסיבה העיקרית שבעלי עסקים שמחליטים להקים אתר אינטרנט עבור המוצר שלהם, חשוב שיפנו לבעלי מקצוע שיודעים כיצד להקים אתר מותאם ויודעים איך לקדם את האתר בגוגל.
האפשרויות קידום האתר בגוגל
קידום אתרים בגוגל במהותו מתחלק לשני אספקטים עיקריים: קידום אתרים אורגני וקידום ממומן.
קידום ממומן משמעותו למעשה היא ניהול קמפיין בגוגל,  אשר מאפשר לבעל הקמפיין לקבוע תקציב יומי של מודעה ממומנת שלפיה האתר יופיע בתוצאות הראשונות של מילות חיפוש בגוגל באופן מידי. אתה בעצם קובע מחיר לקליק, וכל פעם שהגולש מקליק על המודעה הוא מועבר לדף הנחיתה באתר שלך והסכום פר הקלקה יורד אוטומטית מהסכום שהוקצב לאותו היום.
קידום אורגני לעומת זאת מטרתו להביא אותך לדף הראשון בגוגל, באמצעות מספר טכניקות שמתבצעות באתר עצמו וקידום שוטף ויומיומי של האתר ובפרסומו ברשת. זהו תהליך יחסית מורכב וארוך, אבל התוצאות שלו באות לידי ביטוי בטווח הרחוק.
מומלץ לבצע קידום אתר בגוגל באמצעות בעל מקצוע שמציע בניית אתרים, קידום אתרים וניהול אתרים, כיוון שכך תוכל להבטיח לעצמך ניהול וקידום אופטימאלי של האתר שלך בגוגל.

google111