קידום ממומן
בעיקרו הינו פרסום מודעות המופיעות לצד או מעל תוצאות החיפוש האורגני במנועי החיפוש. קמפיין ממומן, מקצועי, אפקטיבי ויעיל עשוי לחסוך לכם כסף רב ולקרב אתכם יחסית מהר להחזר ההשקעה (ROIׂׂ).
  • מחקר מילות מפתח – זיהוי מילות מפתח אטרקטיביות אשר נבחרות על בסיס התחום, הקמפיינים של המתחרים ובחינת תקציב הקמפיין.
  • מחקר מתחרים – מלבד למידת הצרכים של הלקוח, חשוב לחקור את המתחרים הישירים, ולוודא מול מי אנו מתחרים.
  • בניית מודעות ופרסום בגוגל – כתיבת מודעות ממומנות על ידי צוות הקופירייטרים שלנו המוכיחים את עצמם כל פעם מחדש.
  • ניהול קמפיין פרסום ממומן – הצלחה של קמפיין אינה ידועה מראש.  אין אפשרות לדעת אילו מודעות יהיו אפקטיביות יותר ואילו פחות, ולכן מרבית הקמפיינים מתבססים על שיטה של ניסוי וטעייה. 
קידום אורגני
קידום אתרים אורגני הוא קידום אתרים על ידי פרסום לא ממומן באינטרנט. קידום ארוך טווח, מוצלח ואפקטיבי אשר התוצאות שלו אינן מידיות אלא באות לידי ביטוי בטווח הארוך בלבד – אך ההצלחה שווה את כל הציפייה. אנו לעולם לא נבטיח לכם דברים שלא נוכל לעמוד בהם, ולכן בקידום אורגני לא נוכל להעריך את משך העבודה לפני שנכיר את האתר שלכם, נחקור אותו, נבצע מחקר מתחרים ונזהה את נקודות החולשה והחוזקה של כל מתחרה – וכמובן של האתר שלכם.
קידום בפייסבוק
פייסבוק מאפשרת ללקוח לנהל דף עסקי ובעצם לעסוק בשיווק המוצר שלו דרכם. קהל הגולשים בפייסבוק הינו רבגוני וכולל גולשים צעירים ומבוגרים, בני נוער, סטודנטים, אנשי מקצוע וכמובן בעלי עסקים ומותגים. הדרך האפקטיבית והטובה ביותר לחשיפה בפייסבוק היא באמצעות קמפיין מודעות ממומנות, כאשר פייסבוק מציעה מערכת פרסום מעולה עם אפשרויות לפילוח הקהל ברמה הגבוהה והמעמיקה ביותר. בעת הפרסום בפייסבוק אתם משלמים רק על תוצאות – כלומר על הקלקות של הגולשים על המודעה ו/או על כל 1000 חשיפות של גולשים למודעה. היכולת שלנו לפלח עד הרמה הפרטנית של מיהם הגולשים שיצפו במודעות שלכם, תורם רבות להצלחת הקמפיין והופך אותו ליעיל וממוקד ומוזיל עלויות מיותרות. ניהול במדיה חברתית לא מסתיים בעמוד פייסבוק ובכתיבת סטטוס, אלא בתכנון אסטרטגי ארוך טווח שכולל בתוכו: בניית תכנית אסטרטגית לפעילות, כתיבת תכניות תוכן, הקמה וניהול של עמודי פייסבוק עסקיים על בסיס יומיומי, הקמת בלוג ויצירת תכניות פוסטים וקידום, פעילות בפורומים וקהילות (בניית שת”פ) והקמה וקידום של פעילות אינסטגרם, טוויטר ויוטיוב.